Darmowa dostawa od 100zł Wysyłka tego samego dnia!

Hurtownia konopna – Dropshipping

Tutaj nie musisz martwić się o pakowanie, zrobimy to za Ciebie.

Cannabis Spot dba o Twoich klientów jak o swoich, co potwierdzają opinie naszych partnerów biznesowych.

Cannabis Spot

Dropshipping to nowoczesny model współpracy

Drop odbywa się pomiędzy hurtownią a sprzedawcą detalicznym, który polega na tym, że towar jest dostarczany od hurtowni bezpośrednio do ostatecznego klienta.

  1. W swojej ofercie od razu możecie mieć Państwo bardzo bogatą ofertę produktów konopnych bez konieczności inwestycji swoich środków finansowych
  2. W związku z powyższym ryzyko związane z nietrafioną inwestycją oraz zalegającym towarem jest po stronie hurtowni
  3. Nie ponosicie Państwo również dużych kosztów związanych z magazynowaniem towaru, zatrudnianiem pracowników, wynajmem lokalu czy logistyką.
  4. Również ogromny koszt wykonania zdjęć oraz opisu towaru jest po stronie hurtowni CBD.
  5. Praktycznie posiadając komputer i nasze wsparcie możesz w kilka dni rozpocząć poważną działalność handlową, w pełni konkurując z dużymi biznesami.

Często zadawane pytania (FAQ):

1. Jak można nawiązać współpracę?

Konieczne jest uzupełnienie formularza na stronie naszej hurtowni: cannabis-spot.pl/o-sklepie/hurtownia/ Następnie należy nas poinformować o chęci rozpoczęcia współpracy w modelu dropshipping. Otrzymacie Państwo indywidualny plik XML do bazy produktów, które należy zaimportować do swojego sklepu.

2. Jak wygląda reklamacja oraz zwrot towaru?

Większości produktów z powodów higienicznych nie można zwrócić. Reklamacje, zwroty oczywiście przyjmujemy i jeżeli są zasadne to oczywiście je uznajemy. Jeśli klient musiał odesłać zamówienie do nas i wina leżała po stronie produktu, lub po naszej stronie to koszty wysyłki zwracamy. Działamy prokonsumencko, jeśli rzeczywiście wina była po naszej stronie.

3. Jakie są warunki płatności?

Płatność z góry. W przyszłości możliwy kredyt kupiecki.

4. Jak często aktualizowany jest stan magazynowy?

Stany magazynowe są aktualizowane na bieżąco.

5. Czy korzystanie z dropshippingu wiąże się z dodatkowymi opłatami, np. abonamentem?

Współpraca nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

6. Chciałbym korzystać z własnych etykiet, czy jest taka możliwość?

Jest taka możliwość, wystarczy przy składaniu zamówienia przez stronę wybrać metodę wysyłki “Dropshipping – własna etykieta”. Trzeba następnie dodać swoją etykietę PDF w formacie a6 jako załącznik do zamówienia, a koszt dodatkowy za tę usługę to tylko 2 zł. Etykiety własne dotyczą tylko przewoźników DPD i INPOST. Zalecany Gabaryt B w przypadku przewoźnika Inpost.

7. Można korzystać ze zdjęć oraz opisów znajdujących się na stronie?

Tak, jeśli sprzedawane produkty pochodzą z naszej hurtowni, zdjęcia oraz opisy są dostępne dla naszych klientów zarówno na stronie jak i w pliku XML.

8. Jak wystawiane są faktury? Do każdego zamówienia czy zbiorczo?

Faktura zbiorcza jest wystawiana do 10 dnia kolejnego miesiąca

9. Integracje?

Baselinker, Skyshop lub Takedrop.

10. Jak złożyć pierwsze zamówienie?

Zamówienia składamy bezpośrednio na stronie sklepu będąc zalogowanym na koncie biznesowym, dzięki temu otrzymujemy rabat na wszystkie produkty znajdujące się w naszym sklepie.

Poniżej znajduje się formularz, po wypełnieniu skontaktujemy się z Państwem i przydzielimy uprawnienia biznesowe na stronie internetowej.