Darmowa dostawa od 100zł Wysyłka tego samego dnia!

Otwock - Susz CBD i olejki CBD

Otwock może nie jest obowiązkowym miastem do zwiedzenia w województwie mazowieckim, ale nie oznacza to wcale, że trzeba go pomijać. Szczególnie jeżeli będziesz w okolicy. Kiedyś w Otwocku było uzdrowisko i wokół niego kręciła się cała turystyka. Dzisiaj Otwock jest prężnie rozwijającym się miastem, które ma do zaoferowania turystom o wiele więcej atrakcji.

Jak dowiedzieć się więcej o Otwocku?

Zanim wybierzesz się na poszukiwanie zabytków, to radzimy Ci rozpocząć zwiedzanie, od Muzeum Ziemi Otwockiej. Jego obejrzenie zajmie Ci około 30 minut. Taki ruch pozwoli Ci nie tylko lepiej poznać to miasto, ale również wczuć się w jego klimat. W Otwocku kiedyś mieszkali Żydzi i duża część eksponatów odnosi się właśnie do ich historii. Wśród nich możesz zobaczyć między innymi dokumenty oraz przedmioty codziennego użytku.

Co to są świdermajery? To drewniane domy, które możesz spotkać tylko w Otwocku. Są ewenementem na skalę światową oraz polską. Każdy wielbiciel dawnej architektury powinien je zobaczyć na własne oczy. Niestety niewiele takich domów już zostało. Dlatego, że są tworzone z drewna, to łatwiej je zniszczyć, niż nowoczesne budynku. Najczęściej znikają z krajobrazu Otwocka w wyniku podpaleń, czy zwarć elektrycznych.

Jeżeli lubisz bardziej mroczne zabytki, to polecamy Ci odwiedzić Zakład dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Żydów. To miejsce powstało w 1908 roku. Krążą po Otwocku legendy, że w nim straszy.

Gdzie kupić CBD?

W Otwocku oferujemy różnego rodzaju produkty konopne. Mamy tutaj na myśli między innymi olejki oraz susz CBD. Konopie siewne niezależnie od formy wykazują prozdrowotne działanie.

Tani i sprawdzony susz CBD

Zamów już dzisiaj z rabatem!